Meno: Heslo:
ROK MENO ŽIAKA SÚŤAŽ UMIESTNENIE
12.-13. jún 2017 Katarína Vajduliaková XIV. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 1. miesto v I. kategórii
12.-13. jún 2017 Ján Števuliak XIV. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 1. miesto v II. kategórii
4.-5.máj 2017 Aneta Fajčáková 8. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 1. miesto v I. kategórii
13.-14. jún 2016 Ján Števuliak 13. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
13.-14. jún 2016 Mária Tyrolová 13. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove čestné uznanie v II. kategórii
27. -28. apríl 2016 Alžbetka Pilarčíková 7. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 3. miesto v I. kategórii
27. -28. apríl 2016 Matúš Vlžák 7. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove čestné uznanie v II. kategórii
27. -28. apríl 2016 Lucia Kotúľová 7. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 2. miesto v VI. kategórii
8.-9. jún 2015 Mária Tyrolová 12. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
8.-9. jún 2015 Lucia Paľová 12. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto v I. kategórii
30.apríl 2015 Tomáš Kramarčík 6. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 3. miesto v I. kategórii
30.apríl 2015 Matúš Vlžák 6. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 2. miesto v II. kategórii
9.-10. jún 2014 Mária Tyrolová 11. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
9.-10. jún 2014 Lucia Paľová 11. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto v I. kategórii
9.-10. jún 2014 Lukáš Taraj 11. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v II. kategórii
29. máj 2014 Matúš Vlžák 5. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 2. miesto v II. kategórii
10.-11. jún 2013 Mária Tyrolová 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
10.-11. jún 2013 Lucia Paľová 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
10.-11. jún 2013 Lukáš Taraj 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v II. kategórii
10.-11. jún 2013 Samuel Sládek 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove čestné uznanie v II. kategórii
11.-12. jún 2012 Gabriel Kurtulík 10. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto v III. kategórii
3. máj 2012 Margita Dibdiaková 3. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 2. miesto v V. kategórii
6.-7. jún 2011 Lukáš Taraj 8. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
6.-7. jún 2011 Martin Kaššay 8. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto v III. kategórii
7. - 8. jún 2010 Martin Kaššay 7. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto v III. kategórii
2010 Katarína Dibdiaková 1. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 1. miesto v III. kategórii
2010 Andrej Kaššay 1. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 3. miesto v II. kategórii
2010 Martin Kaššay 1. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 1. miesto v IV. kategórii
2009 Martin Kaššay 6. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 1. miesto v III. kategórii
2009 Andrej Kaššay 0. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Námestove 3. miesto v II. kategórii
16. - 17. jún 2008 Martin Kaššay 5. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 1. miesto v III. kategórii
16. - 17. jún 2008 Štefan Tyrol 5. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
16. - 17. jún 2008 Janka Ignaťáková 5. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v II. kategórii
apríl 2008 Andrej Kaššay 14. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej 2. miesto v II. kategórii
2008 Tereza Prielomková 14. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej diplom v III. kategórii
2008 Martin Kaššay 14. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej 2. miesto v IV. kategórii
11. - 12- jún 2007 Janka Ignaťáková 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v I. kategórii
11. - 12- jún 2007 Martin Kaššay 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 1. miesto v II. kategórii
11. - 12- jún 2007 Filip Sládek 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v II. kategórii
11. - 12- jún 2007 Michal Tyrol 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto v II. kategórii
11. - 12- jún 2007 Tomáš Tyrol 4. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto v II. kategórii
18. apríl 2007 Martin Kaššay 13. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej 2. miesto v IV. kategórii
12. jún 2006 Michal Tyrol 3. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto
12. jún 2006 Tomáš Tyrol 3. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto
26. apríl 2006 Martin Kaššay 12. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej 2. miesto v IV. kategórii
13. jún 2005 Michal Tyrol 2. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 2. miesto
13. jún 2005 Tomáš Tyrol 2. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 3. miesto
13. jún 2005 Ľubomíra Kurtulíková 2. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove čestné uznanie
10. marec 2005 Tereza Prielomková 11. ročník Regionálnej klavírnej súťaže v Trstenej 2. miesto v II. kategórii
21. júl 2004 Klaudia Kosmeľová 1. ročník Súťaže mladých organistov v Námestove 1. miesto
21. júl 2004 Tomáš Tyrol Súťaž mladých organistov v Námestove 2. miesto
21. júl 2004 Tatiana Škapcová Súťaž mladých organistov v Námestove 3. miesto
12. - 14. jún 2003 Klaudia Kosmeľová Popradské organové dni štefana Mnoheľa čestné uznanie
12. - 14. jún 2003 Tatiana Škapcová Popradské organové dni štefana Mnoheľa čestné uznanie