Meno: Heslo:

Výsledky súťaže

Rok čo rok, to má komisia s hodnotením výkonov ťažšie a ťažšie. Úroveň a kvalita stúpa, súťažiacich pribúda, repertoár zväčšuje... Preto máme vždy tak veľa ocenení, diplomov - ale zároveň aj radosti.

Naozaj, každý si zaslúži prvenstvo - už len preto, že sa na túto náročnú úlohu podujal. Je to vzácne, keď sa mladý človek v dnešnej uponáhľanej dobe venuje niečomu tak krásnemu a vznešenému - ako je organová hudba. A tak blahoželáme všetkým organistom, víťazom i porazeným a pamätajte:
"Nezáleží na ktorom mieste stojíme, ale ktorým smerom ideme..." /J.W.Goethe/

ROK 2018





1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Agáta Sivčáková / Námestovoprvé
2. Marek Vrábeľ / Levoča druhé
2. Tadeáš Blunár / Rajecdruhé
3. Patrik Kukučka / Nitratretie
č.u. Christián Kvasňovský / Nitračestné uznanie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Katarína Vajduliaková / Námestovoprvé
1. Jakub Zemjanek / Popradprvé
2. Veronika Motýľová / Liptovský Mikulášdruhé
3. Martin Beňadik / Prievidzatretie
3. kategória Meno Umiestnenie
1. neudelené / neudelené
2. Ján Števuliak / Námestovodruhé
2. Mária Tyrolová / Námestovodruhé
2. Katarína Šimkovičová / Prievidzadruhé
3. Lenka Čigášová / Ružomberoktretie
č.u. Erik Krajinčák / Nitračestné uznanie
č.u. Matej Kosa / Ružomberokčestné uznanie
Katarína Vajduliaková / Námestovocena predsedu komisie

ROK 2017

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Katarína Vajduliaková / Námestovoprvé
1. Katarína Šimkovičová / Prievidza prvé
2. Martin Machaj / Liptovský Mikulášdruhé
2. Kristián Mačák / Popraddruhé
3. Matej Kossa / Ružomberoktretie
3. Róbert Zacharovský / Banská Štiavnicatretie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Jakub Zemjanek / Popradprvé
1. Ján Števuliak / Námestovoprvé
2. Ivan Hudák / Liptovský Mikulášdruhé
3. Helena Zamkovská / Kežmaroktretie

ROK 2016





1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Ján Marko / Poltár,Lučenecprvé
2. Ján Števuliak / Námestovodruhé
2. Katarína Šimkovičová/ Prievidzadruhé
3. Lenka Ďurčeková / Humennétretie
3. Helena Zamkovská/ Kežmaroktretie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. neudelené prvé
2. Andrea Majchráková / Dolný Kubíndruhé
2. Matej Nižný/ Žilinadruhé
3. Ester Mária Kučerová / Bytčatretie
3. Denisa Furgaláková/ Liptovský Mikuláštretie
ČU. Ivan Hudák /Liptovský Mikuláščestné uznanie
ČU. Mária Tyrolová / Námestovočestné uznanie
Ján Marko/ Lučenecabsolútny víťaz súťaže
Jakub Zemjanek/ Smižanycena predsedu komisie

ROK 2015



1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Majchráková Andrea / Dolný Kubínprvé
2. Tyrolová Mária / Námestovodruhé
2. Matis Michal / Dolný Kubíndruhé
3. Paľová Lucia / Námestovotretie
3. Bendíková Žofia / Smižanytretie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Štofejová Dominika / Humennéprvé
1. Švecová Lucia / Banská Štiavnicaprvé
2. Miklášová Alžbeta / Nitradruhé
2. Sedlář Dávid / Levočadruhé
3. Krajiňák Erik / Nitratretie
Sommer Tomáš/ Ostravacena predsedu komisie za mimoriadny výkon

ROK 2014

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Miklášová Alžbeta / Nitraprvé
2. Tyrolová Mária / Námestovodruhé
3. Eliášová Katarína / Nitratretie
3. Švecová Lucia / Banská Štiavnicatretie
3. Paľová Lucia / Námestovotretie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Sommer Tomáš / Ostravaprvé
1. Štofejová Dominika / Humennéprvé
2. Urbanič Martin / Žilinadruhé
2. Taraj Lukáš / Námestovodruhé

ROK 2013

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Švecová Lucia / Banská Štiavnica prvé
1. Miklášová Alžbeta / Nitraprvé
3. Tyrolová Mária / Námestovodruhé
3. Paľová Lucia / Námestovodruhé
2. kategória Meno Umiestnenie
1. neudelenéneudelené
2. Taraj Lukáš / Námestovodruhé
2. Urbanič Martin / Žilinadruhé
3. Bobuš Martin / Prievidzatretie
ČU. Sládek Samuel / Námestovočestné uznanie
ČU. Pisarčíková Mária/ Námestovočestné uznanie
3. kategória Meno Umiestnenie
1. Miškolciová Bibiana / Nitraprvé
1. Bachledová Dominika / Svitprvé
2. Prostredníková Hana / Ban. Bystricadruhé
3. Kurtulík Gabriel / Námestovotretie
ČU. Bajtoš Ľuboš / Levočačestné uznanie

ROK 2012

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Bobuš Anton / Prievidzaprvé
2. Taraj Lukáš / Námestovodruhé
3. Miklášová Alžbeta/ Nitratretie
3. Urbanič Martin / Žilinatretie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Ragula Martin / Považská Bystricaprvé
1. Miškolciová Bibiana / Nitraprvé
2. Fic Ján / Humennédruhé
2. Augustín Michael / Nitradruhé
2. Kucbel Matúš / Banská Bystricadruhé
3. Justh Tomáš / Kežmaroktretie
3. kategória Meno Umiestnenie
1. neudelené
2. Holáš Dominik/ Žilinadruhé
2. Prostredníková Hana / Ban. Bystricadruhé
3. Tlusták Lukáš / Levočatretie
3. Bajtoš Ľuboš / Levočatretie
ČU. Justh Peter / Kežmarokčestné uznanie


ROK 2011

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Miškolciová Bibiana / Nitraprvé
1. Augustín Michael / Nitraprvé
2. Taraj Lukáš / Námestovodruhé
ČU. Justh Peter / Kežmarokčestné uznanie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Prostredníková Hana / Banská Bystricaprvé
1. Křemen Juraj / Prešovprvé
2. Beľo Boris / Lučenecdruhé
3. Tlusták Lukáš / Levočatretie
ČU. Bajtoš Ľuboš / Levočačestné uznanie
3. kategória Meno Umiestnenie
1. Ledecký Martin / Levočaprvé
2. Kostelník Eduard / Levočadruhé
3. Kaššay Martin / Námestovotretie
3. Montilla Michaela / Banská Štiavnicatretie
ČU. Buláková Veronika / Žilinačestné uznanie

ROK 2010

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Křemen Juraj / Prešovprvé
1. Prostredníková Hana / B. Bystricaprvé
2. Žolnová Jana / Nitradruhé
2. Augustín Michal / Nitradruhé
3. Petríková Radka / Nitratretie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Štofejová Dominika / Humennéprvé
1. Fraterová Lenka / Nitraprvé
2. Bajtoš Ľuboš / Levočadruhé
3. Tlusták Lukáš / Levočatretie
3. kategória Meno Umiestnenie
1. Štrbka Jozef / Popradprvé
1. Siváková Daria / Prievidzaprvé
2. Gabčová Kristína / P. Bystricadruhé
2. Ledecký Martin / Levočadruhé
3. Drozd Lukáš / Popradtretie
3. Kaššay Martin / Námestovotretie

ROK 2009

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Droz Lukáš / Popradprvé
2. neudelené neudelené
3. Bálin Peter / Rožňavatretie
Gašpár Vladimír / Rožňavačetné uznanie
Ferenčíková Jana / Rožňavačetné uznanie
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Bulla Ján / B. Bystricaprvé
1. Siváková Daria / Prievidzaprvé
2. Strnátová Lucia / Nitradruhé
2. Fraterová Lenka / Nitradruhé
3. neudelené
3. kategória Meno Umiestnenie
1. Kaššay Martin / Námestovoprvé
1. Ledecký Martin / Levočaprvé
2. Štrbka Jozef / Popraddruhé
3. Kucharová Jana / Nitratretie

ROK 2008

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Gabčová Kristína / Púchovprvé
2. Tyrol Štefan / Námestovodruhé
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Kaššay Martin / Námestovoprvé
2. Ignaťáková Janka / Námestovodruhé
2. Štrbka Jozef / Popraddruhé
3. Jánošíková Jarmila / Bytčatretie
3. kategória Meno Umiestnenie
1. Gabčo Daniel / Púchovprvé
1. Galis Cyril / Žilinaprvé
2. Plajdičková Lenka / Levicedruhé
2. Jasenovský Jaroslav / Žilinadruhé
3. Dietrich Marek / Prievidzatretie
3. Kucharová Jana / Nitratretie

ROK 2007

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Plajdičková Lenka / Leviceprvé
2. kategória Meno Umiestnenie
1. Kaššay Martin / Námestovoprvé
1. Strnátová Lucia / Nitraprvé
3. kategória Meno Umiestnenie
1. Gabčo Daniel / Púchovprvé
1. Hambálek Jozef / Nitraprvé
2. Tyrol Michal / Námestovodruhé
3. Tyrol Tomáš / Námestovotretie

ROK 2006

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Gabčo Daniel / Púchovprvé
2. Tyrol Michal / Námestovodruhé
2. Plajdičková Lenka / Levicedruhé
3. Tyrol Tomáš / Námestovotretie
3. Jánošíková Jarmila / Bytčatretie

ROK 2005

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Chabadová Mária / Vrútkyprvé
2. Tyrol Michal / Námestovodruhé
3. Tyrol Tomáš / Námestovo tretie
3. Gabčo Daniel / Púchovtretie

ROK 2004

1. Kategória MenoUmiestnenie
1. Kosmeľová Klaudiaprvé
2. Tyrol Tomášdruhé
3. Škapcová Tatianatretie